Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Adobe Flash kullanarak bir oyun tasarlamak, tasarladığımız oyun üzerinde sahne kontrolleri yapmak, klavye ile nesneleri kontrol etmek, zamanlama kullanmak, nesnelerin birbirleri ile etkileşimleri gibi bir çok konuyu bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim seti sonrasında, oyun dünyasına giriş yapabilir ve kendi oyununuzu geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, ActionScript, 3.0, ile, Oyun, Programlama, "You, Win", yazısının, gözükmesi bu eğitimde yer alan konulardır. ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama eğitim setinde yer alan "You Win" yazısının gözükmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama Eğitim İçeriği

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama Hakkında Sorulan Sorular

ActionScript 3.0 ile Oyun Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.