Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Kendi sektörünün lider programı After Effects eğitim seti ile hareketli grafikler, animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Bunlar üzerine çeşitli efektler ve sesler ekleyebilirsiniz.Daha sonra bunları dilediğiniz platformlar için çıktı alabilirsiniz. Yüksek kalitede videolar, cep telefonları, akıllı telefonlar, web için vb. Bu eğitim seti daha önce hiç After Effects kullanmamışlar için baz alınarak hazırlanmıştır. Daha önce After Effects kullananlarda mutlaka kendileri için eksik kalan noktalar bulacaklardır.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, CS4, Başlangıç, Rehberi, Write, On, Efekti, ile, animasyon, örneği, (Write, On, Effect) bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Write On Efekti ile animasyon örneği (Write On Effect) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.