Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D Materyal Kullanımı Eğitim Detayı

Gerçekçilik için ışık ve sahne ayarlanması ne kadar gerekliyse, ayrıntılı bir materyal de o kadar önemlidir. Bu eğitim setinde size Cinema 4D içinde materyal kullanımı ve özelliklerini, bir obje üzerinde birden fazla materyal kullanmayı ve displacement gibi materyal kanalları anlatılmıştır. Eğitim seti sonunda sizlerde kendi materyallerinizi oluşturup realistik sonuçlar alabilir duruma geleceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, Materyal, Kullanımı, Layer, Mantığı bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D Materyal Kullanımı eğitim setinde yer alan Layer Mantığı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D Materyal Kullanımı Eğitim İçeriği

Cinema 4D Materyal Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D Materyal Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.