Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Flash CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Adobe Flash CS4: Başlangıç Rehberi, Flash programını yeni kullanmaya başlayanlar ile temel Flash kullanımında eksikleri olanlar için hazırlanmıştır. Bu eğitimi tamamladıkdan sonra Flash'ın çizim ve animasyon mantığını öğrenebilir, gelişmiş animasyonlar yapabilir, ses ve videoları kullanabilir, web sayfaları hazırlayabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, Flash, CS4, Başlangıç, Rehberi, Çizim, ile, ilgili, püf, noktaları bu eğitimde yer alan konulardır. Flash CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Çizim ile ilgili püf noktaları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Flash CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Flash CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Flash CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.