Oyun tasarımı VR ve oyun sektörü hakkında genel kültür

Google Cardboard ile Unity'de VR Oyun Yapımı Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Google Cardboard ile Unity'de VR Oyun Yapımı Eğitim Seti

Oyun tasarımı VR ve oyun sektörü hakkında genel kültür video eğitimini izleyerek, Oyun tasarımı VR ve oyun sektörü hakkında genel kültür konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Google Cardboard ile Unity'de VR Oyun Yapımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Google'ın Cardboard SD Key'ini kullanarak sanal gerçeklik uygulaması nasıl yapılacağı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, geliştirmelerin nasıl yapıldığı ve telefonda nasıl test edildiği gibi konuları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Cardboard uygulamasını geliştirebilecek, sanal gerçekliği deneyebilecek ve telefonunuzda test edebileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Google Cardboard ile Unity'de VR Oyun Yapımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.990+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.