Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CS6 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde günümüzün popüler grafik tasarım araçlarından birisi olan InDesign CS6 temellerine yer verilmiştir. InDesign kullanarak gazete, dergi gibi çok sayfalı çalışmalar hazırlayabilceğiniz gibi aynı zamanda tablet cihazlar için de dijital içerikler oluşturabilirsiniz. Bu eğitim sonrasında InDesign CS6 temellerini öğrenebilir ve istediğiniz çalışmaları hazırlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS6, Başlangıç, Rehberi, Yazıları, birbirine, zincirleme bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS6 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Yazıları birbirine zincirleme video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign CS6 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

InDesign CS6 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS6 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.