Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

PHP Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Dünya üzerinde 20 milyondan fazla internet sitesinin alt yapısını oluşturan PHP ile dinamik siteler hazırlamak isteyenler. PHP ile ilk adımlar, temel bilgiler, temel kavramlar konusunu ele alan bu eğitim seti ile PHP'ye ilk adımları atın.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, PHP, Başlangıç, Rehberi, Kod, içerisine, açıklamalar, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. PHP Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Kod içerisine açıklamalar eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

PHP Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

PHP Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

PHP Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.