Dropdown değerini değiştirme ve ana menüye temayı uyarlama

Unity ile 2D Casual Oyun Yapımı Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Unity ile 2D Casual Oyun Yapımı Eğitim Seti

Dropdown değerini değiştirme ve ana menüye temayı uyarlama video eğitimini izleyerek, Dropdown değerini değiştirme ve ana menüye temayı uyarlama konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Unity ile 2D Casual Oyun Yapımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, günümüzün popüler oyunlarına örnek olan 2 boyutlu Casual oyunlarının sıfırdan başlayıp yayına alınmasına kadar nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; 2 boyutlu oyun arayüzü oluşturmak, 2 boyutlu prensiplerin neler olduğu ve hazırladığımız oyunu store'da nasıl yayınlanacağı gibi ileri püf noktarın neler olduğu ile ilgili detaylar anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, 2 boyutlu oyunlarınızı kolaylıkla oluşturup ve oyunlarınızı store'a kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile 2D Casual Oyun Yapımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.