Oyun yapımı ve oyun sektörü hakkında genel kültür

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak Eğitim Seti

Oyun yapımı ve oyun sektörü hakkında genel kültür video eğitimini izleyerek, Oyun yapımı ve oyun sektörü hakkında genel kültür konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, özellikle Android ve iOS platformlar için player settings bölümünü nasıl ayarlayabileceğiniz ve doğru çıktığı nasıl hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setine izledikten sonra, oyununuzu veya aplikasyonunu Android veya iOS platformları için çıktı alabilecek ve yayınlayabileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.122+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.