Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, özellikle Android ve iOS platformlar için player settings bölümünü nasıl ayarlayabileceğiniz ve doğru çıktığı nasıl hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setine izledikten sonra, oyununuzu veya aplikasyonunu Android veya iOS platformları için çıktı alabilecek ve yayınlayabileceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Unity, ile, Android, ve, iOS, Çıktısı, Almak, Android, Publishing, Settings.mp bu eğitimde yer alan konulardır. Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak eğitim setinde yer alan Android Publishing Settings.mp video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak Eğitim İçeriği

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile Android ve iOS Çıktısı Almak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.