Özel alanlar (custom fields) kullanımı

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Video Eğitim Seti

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak Eğitim Seti

Özel alanlar (custom fields) kullanımı video eğitimini izleyerek, Özel alanlar (custom fields) kullanımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

İnternet'in yaygın olarak kullanıldığı günümüzde en çok kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS) olan Wordpress ile başlangıçtan ileri düzeye kadar bilgi sahibi olabileceğiniz bu set ile bir çok web projesinin altından rahatlıkla kalkabilirsiniz. Üstelik özel tasarımlarınızı Wordpress'e uyarlayarak kurumsal çözümler üretmeniz bile mümkün.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

WordPress ile Dinamik Siteler Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.313+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.