Tema yapısı ve tema hiyerarşisi

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama Video Eğitim Seti

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama Eğitim Seti

Tema yapısı ve tema hiyerarşisi video eğitimini izleyerek, Tema yapısı ve tema hiyerarşisi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. WordPress Tema Tasarımı ve Programlama konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

WordPress Dünya’nın en popüler içerik yönetim sistemidir. WordPress altyapısını kullanarak; iş hayatı, kurumsal, blog, büyük portaller ve makale siteleri yapabilirsiniz. WordPress sitesi üzerinden showcase bölümde en iyi tema tasarımlarına bakabilirsiniz. Bu eğitim setinde sizlere WordPress için özel tema tasarımlarını nasıl yapabileceğinize ait temel bilgiler anlatılmıştır. Sizlerde bu bilgileri kullanarak kendi temalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.020+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.