Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama Eğitim Detayı

WordPress Dünya’nın en popüler içerik yönetim sistemidir. WordPress altyapısını kullanarak; iş hayatı, kurumsal, blog, büyük portaller ve makale siteleri yapabilirsiniz. WordPress sitesi üzerinden showcase bölümde en iyi tema tasarımlarına bakabilirsiniz. Bu eğitim setinde sizlere WordPress için özel tema tasarımlarını nasıl yapabileceğinize ait temel bilgiler anlatılmıştır. Sizlerde bu bilgileri kullanarak kendi temalarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, WordPress, Tema, Tasarımı, ve, Programlama, Kodlamaya, başlayalım, temanın, temel, fonksiyonları bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress Tema Tasarımı ve Programlama eğitim setinde yer alan Kodlamaya başlayalım temanın temel fonksiyonları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama Eğitim İçeriği

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama Hakkında Sorulan Sorular

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.