Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde WordPress sitelerinizi güçlendirmek için kullanabileceğiniz temel WordPress eklentilerinden bahsedilmektedir. Temel WordPress eklentilerinin kurulum, güncelleme ve detaylı olarak yapılandırma işlemlerinin anlatıldığı bu eğitim seti sayesinde WordPress siteleriniz artık daha güçlü, daha hızlı ve daha güvenli.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, WordPress'i, Eklentilerle, Güçlendirmek, Google, XML, Sitemap, Generator, kurulumu bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek eğitim setinde yer alan Google XML Sitemap Generator kurulumu video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Eğitim İçeriği

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek Hakkında Sorulan Sorular

WordPress'i Eklentilerle Güçlendirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.