Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CS5 Interaktif Dökümanlar Eğitim Detayı

İnteraktif dergi veya interaktif bir sunum içerisinde ihtiyaç duyabilinecek tüm interaktif özellikleri InDesign CS5 sürümü içermektedir. Bu eğitim setinde InDesign CS5 içerisinde ki tüm interaktif özellikler detaylıca ele alınmıştır.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CS5, Interaktif, Dökümanlar, Özel, buton, tasarlama bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CS5 Interaktif Dökümanlar eğitim setinde yer alan Özel buton tasarlama video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign CS5 Interaktif Dökümanlar Eğitim İçeriği

InDesign CS5 Interaktif Dökümanlar Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CS5 Interaktif Dökümanlar eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.