1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Unity ile Flappy Bird Oyunu Nasıl Yapılır? Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, piyasada çok fazla örneği bulunan infinite runner türüne örnek bir oyun nasıl tasarlanacağı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, sınırsızlık prensibi incelenmiş ve bölümlerin nasıl oluşturulacağı ile ilgili püf noktalarını bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, oyunlarınızda sınırsız bölümler oluşturabilir ve sınırsız oyun prensibini kavramış olacaksınız.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Unity, ile, Flappy, Bird, Oyunu, Nasıl, Yapılır?, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Unity ile Flappy Bird Oyunu Nasıl Yapılır? eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Unity ile Flappy Bird Oyunu Nasıl Yapılır? Eğitim İçeriği

Unity ile Flappy Bird Oyunu Nasıl Yapılır? Hakkında Sorulan Sorular

Unity ile Flappy Bird Oyunu Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.